המודל

הצורך

משפחה המבקשת להביא את ביצועי נכסיה לשיא מתמודדת עם כמות בלתי נסבלת של מידע.
ריבוי ערוצי המידע: יועץ ההשקעות בבנק, מנהל תיקים, רואה החשבון, יועץ משכנתאות, סוכן הביטוח. עודף המידע מביא לקושי בקבלת החלטות.

בחירת המוצרים הפיננסים, הפנסיוניים והביטוחיים נעשית בטלאים, ובראייה צרה. התוצאה היא אי התאמה למשפחה ובזבוז זמן. מקור הטעות במקרים אלו הוא מענה נקודתי על צורך מסוים ללא התחשבות בכלל הנכסים והצרכים של המשפחה, ברגולציה משתנה ובשוק דינמי. פנייה של הלקוח לנותני השרות בבנקים, בחברות ההשקעות ובחברות הביטוח מביא לאובדן זמן, אנרגיה ולכמות עצומה של מידע וחוזר חלילה…

משפחה עתירת הון לרוב תיעזר באיש מקצוע בעל הכשרה נקודתית בתחום מסוים ומצומצם. לרוב ליווי נקודתי מאדיר את הקוטביות בתיק הכולל, ויוצר פערים גדולים בין המצב הקיים לזה הרצוי בעת בחינת הצורך. כמו כן, מרבית נותני השירותים פועלים בעולם מוצרים מצומצם לעומת זאת, יריעת האפשרויות רחבה ומשמעותית יותר אינה נגלית למקבלי ההחלטות במשפחה.

השרות

ניהול ההון המשפחתי שנצבר בעמל רב היא משימה מורכבת ותובענית הדורשת מומחיות של איש מקצוע. גורן Family Office מאגדת אנשי מקצוע מתחומי התמחות שונים אשר חברו יחד ללוות באופן המקצועי ביותר את משפחתך בסבך המידע הנובע מעולם הפיננסי, הפנסיוני, המיסויי והמימוני. גורן מלווה באופן אישי עשרות משפחות החל משנת 2010.

 • מנהלי הכספים, ההשקעות והסיכונים האישי של המשפחה.
 • שילוב כוחות של מומחי השקעות, מומחים מעולם ייעוץ המס, הפנסיה, הביטוח וייעוץ המשכנתאות בישראל.
 • באמצעות תכנון פיננסי מותאם אנו מלווים את משפחתך לבניית תיק חיסכון כולל תחת פיקוח ובקרה של מומחים המוודאים את שמירת התאמתו לאור השינויים בצרכים, בשוק וברגולציה.
השיטה

במטרה להציג את פעילותנו ופועלנו, נשמח לערוך פגישה במשרדנו או במקום שיהיה לכם נוח. בפגישת היכרות נציג את מורכבות שוק החיסכון הקצר וארוך הטווח, את הצורך בעריכת בדק בית, סדר, ארגון ואיתור נכסים אבודים.  אנו נציג את הפתרון הייחודי שלנו וכן חלופות המציגות כיצד לחסוך כסף רב.

 • תכנון פיננסי ופנסיוני- בחינת התיק הקיים, הגדרת מטרות ותיאום ציפיות, הצגת מוצרים חכמים וייחודיים לגורן כחלופות לתיקי השקעות פשוטים.
 • תכנון מס– שימוש בכלים שהחוק מאפשר במטרה להפחית את חבות המס של יחיד או חברה.
 • בניית אסטרטגיית השקעות – התאמת אסטרטגיית השקעות לכדי אלוקצייה שלמה של כלל הנכסים הפיננסים שבידי המשפחה.
 • השקעות אלטרנטיביות – שילוב נכסי השקעה אלטרנטיביים הכוללים עסקאות ריאליות ומוצרי השקעה ייעודיים ללקוחות גורן פמילי אופיס.
 • מעקב ובקרה על מסגרת עלויות – במטרה לפשט את המעקב והבקרה של המשפחה על, מתקיים מעקב פנימי של גורן פמילי אופיס  על עלויות פעולה, דמי משמרת, מסי ביול והוצאות קשורות לניהול ההשקעות.
 • תכנון וליווי לפרישה– ניצול מסגרת הטבות המס במוצרים הקיימים ובחירת חלופה המתאימה ביותר לצרכי המשפחה.
 • העברה בין דורית – תכנון והתאמת מטרות ההורים לטובת העברתם לדור הבא באופן היעיל ביותר.
 • בקרה ודיווחים: כשם שתנאי השוק משתנים והרגולציה כך גם הצרכים של המשפחה. כלקוחות של גורן פמילי אופיס אנו נלווה את המשפחה באופן שוטף ובפגישות תקופתיות. עמידה בייעדי התיק, בביצוע ויישום תנאי התיק כפי שסוכמו עם הגופים השונים המנהלים את התיק. נציג ונבצע שינויים במתווה התיק הן בחשיפה למוצרים חלופיים והן לצורך התאמת התיק לתנאי רגולציה משתנה. זאת כמובן, במקביל לזמינות שוטפת בכל שאלה ועניין.

 • פגישה תקופתית: עודף הדיווחים השונים בין המוצרים הפיננסים, הפנסיוניים והבנקאיים הופכים את המעקב לכמעט בלתי אפשרי, יתרה מכך תקני הדיווח שונים והיכולת להבין באופן מצרפי את הלך הרוח בתיק החיסכון של המשפחה מורכבת מאוד. על כן, אנו נרכז את המידע עבור המשפחה, בשפת אדם.